Кошик
22 відгуки
+380663093696
Плуги викопочні навісні
Контакти
ПрАТ "СПЕЦЛІСМАШ"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38095644-08-19Відділ збуту
+38053616-11-78факс.збут Email: lismash.buh@ukr.net
+38066309-36-96Директор
+38096308-80-91Відділ збуту Email: lismash.buh@ukr
+38066934-56-35Виробництв Email:seigevit@gmail.com
Василь Іванович
УкраїнаПолтавська областьЛубниул. Садова, 937500
metalsword
Мапа

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

Плуги викопочні навісні

Плуги викопочні навісні

Викопочний плуг навісний ВПН-2

 

 

 

 

Скоба викопочна з струшувачем СВС-1

 

Викопочний плуг навісний ВПН-2-2

Відео ролик викопки саджанців ― Викопочний плуг навісний ВПН-2-2

Підкопування посадкового матеріалу виконується викопочними плугами , викопочними скобами або викопочними машинами. Робочий орган плуга забезпечує розпушування підрізного пласта , в якому знаходиться коренева система посадкового матеріалу , до повного звільнення коренів від грунту без обороту пласта.

До викопочним знаряддям пред'являються такі вимоги:

· Повинні забезпечувати обрізання коренів без їх обриву ;

· Зріз коренів повинен бути гладким і рівним ;

· Не допускається пошкодження надземної частини підкопуючого посадкового матеріалу.

Викопочние знаряддя можуть мати лемішні і скобоподібні робочі органи. Лемішні робочі органи за своєю конструкцією близькі до корпусів плугів для безвідвальної оранки . Скобоподібні робочі органи мають леміш і дві стійки ― ножі із загостреними лезами.

Найбільше застосування на викопочних знаряддях знайшли скобоподібні робочі органи. Вони вирізують пласт з трьох сторін , чим забезпечується розпушування , підйом підрізаного пласта і оберігання коріння від обриву . Леза леміша можуть бути встановлені перпендикулярно до напрямку руху або під деяким нахилом . Леміш встановлюється з нахилом до горизонту під кутом 15 ... 25 °.

При викопуванні сіянців скобоподібийі робочий орган встановлюється так , щоб його поздовжня вісь збігалася з поздовжньою віссю трактора. Для викопування крупномерних сіянців скоба встановлюється збоку від лінії руху трактора.

Викопування сіянців виробляють скобами НВС ― 1,2 , скобою плуга ВПН -2 або іншими , які розміщені симетрично відносно поздовжньої осі трактора. У цьому випадку викопочний агрегат рухається уздовж рядів сіянців , роблячи повороти в кінці гонів . При викопуванні саджанців машинами, які мають викопочні скоби , розташовані збоку, як у викопочного плуга ВПН ― 2 , викопочний агрегат рухається вкругову , обходячи загін у напрямку руху годинникової стрілки.

Рис.1. Викопочний плуг ВПН-2: 1 ― боковий ніж; 2 ― стійка; 3 ― гвинтовий механізм; 4 ― кронштейн;

5 ― рама; 6 ― ніж стійкості; 7 ― центральна скоба; 8 ― опорне колесо.

Викопочний плуг ВПН-2 (рис.1) служить для викопування сіянців і одно- дворічних саджанців , а також крупномерних саджанців у лісових і плодово -ягідних розсадниках . Він випускається в двох модифікаціях: для викопування сіянців і одно- дворічних саджанців і для викопування крупновеликих саджанців.

Плуг складається з рами 5 трубчастого перетину з навісним пристроєм , бокового ножа 1 для викопування крупновеликих саджанців , центральної скоби 7 для викопування сіянців , опорного колеса 8 з гвинтовим механізмом 3 , ножа стійкості 6 . На лівій стороні рами є фланець для кріплення бокового ножа 1 , а з правого ― кронштейн для кріплення ножа стійкості 6 і додаткового опорного колеса. У середині рами приварені кронштейни 4 для кріплення центральної скоби. Бічний ніж 1 складається з лемеша , двох розпушувачів , розташованих за лемішем , вертикального ножа і стійки 2 . Центральна скоба 7 складається з леміша і двох вертикальних ножів.

У модифікації для викопування сіянців на раму плуга встановлюється центральна скоба , а замість ножа стійкості , ставиться додаткове опорне колесо. Регулювання глибини викопування здійснюється за допомогою гвинтового механізму 3 опорного колеса 8 . Після установки глибини викопування на цю ж глибину встановлюється і додаткове опорне колесо.